Tercih Robotu Güncellendi

Tercih Robotu Güncellendi

ÖSYM'nin yayınladığı önbilgi kılavuzunu sizler için elektronik ortama aktardık.
20.07.2024 Cumartesi | Güncellenme: 21.07.2024 Pazar 09:56

Sevgili üniversite adayları, TYT ve AYT’den sonra tercih döneminin zorluklarını yaşıyorsunuz. Size yardımcı olabilmek amacıyla hazırladığımız Tercih Robotu (www.tercihrobotu.com.tr) hizmetinizde. ÖSYM'nin yayınladığı önbilgi kılavuzunu sizler için elektronik ortama aktardık. Türkiye'nin en çok ziyaret edilme rekoruna sahip Tercih Robotu'ndan siz de yararlanın geleceğinizin tercihini yapın.

Üniversite adaylarının "Tercih Adresi" Tercih Robotu, 2024 yılında yapacağınız tercihler için güncellenerek hizmete alındı. Tercih dönemi 25 Temmuz-2 Ağustos tarihlerinde olacak.

Tercih Robotu, üniversite adaylarının tercih dönemindeki en büyük yardımcısıdır. Hiçbir ücret ödemeden robot özelliğiyle tercih yapmanızı sağlayan ve 25 senedir güvenle kullanılan Tercih Robotu sizlere, tercih öncesi üniversiteleri ayrıntılı olarak tanıma olanağı sunar. Tercih döneminde elde ettiğiniz puanlar ve başarı sıralarınıza göre yerleşebileceğiniz üniversitelerin bölüm ve programlarını, en son yerleşen adayın bilgilerini, bölümlerin koşullarını, ücretlerini, lisans ve önlisans programları hakkındaki bilgileri listeler.

 

YKS Tercih Robotu
YKS Hızlı Tercih
KPSS Tercih Robotu