Kullanım Koşulları

ES Eğitim Danışmanlık bu siteyi eğitim, bireysel olarak bilgi edinme ve iletişim amacıyla geliştirmiştir. Siteyi dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Sitede yayınlanan bilgileri, ticari amaç taşımayan ve kişisel kullanımınız için, metinde yer alan kopyalama ve özgün fikir hakları ile ilgili metinleri saklı tutmak kaydı ile kopyalayabilirsiniz. Diğer taraftan, ES Eğitim Danışmanlığın yazılı izni olmaksızın, metinler, resimler, animasyonlar veya ses kayıtlarını içeren site bilgilerinin ticari olarak veya alenen dağıtılması, üzerinde değişiklik yapılması, yeniden kullanılması yasaklanmıştır. Siteye erişim ve kullanımı aşağıdaki şartlar altında (Genel Şartlar) ve tüm geçerli kanunlara tabidir. Siteye erişim ve site içinde gezinme, Genel Şartların tamamının ve kullanıcı ile ES Eğitim Danışmanlığı bağlayan her türlü maddelerinin kabulü anlamına gelir.

Genel Şartlar

Bu site içerisinde bulunan bilgilerin tamamı, aksi ifade edilmediği sürece telif hakları yasasıyla korunmaktadır ve site metninde sunulan özgün göstergeler veya Genel Şartlara uygun olarak ES Eğitim Danışmanlığın yazılı izni olmadan kullanılamaz. Sitede bulunan bilgilerin kullanımının, ES Eğitim Danışmanlık'la ilişkisi olmayan üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmeyeceği, ES Eğitim Danışmanlık tarafından garanti edilmemektedir.

ES Eğitim Danışmanlık site içerisinde sadece kesin ve güncellenmiş bilgileri tanıtmaya dikkat edecektir; ancak ES Eğitim Danışmanlık, site içeriğini etkileyecek bazı hata ve siteden çıkartılmış bilgilerden sorumlu tutularak bu yöndeki hiçbir garantiyi kabul etmez.

E-posta yoluyla ve diğer yollarla, kullanıcının siteyle göndereceği, veri, yorum ve önerileri içeren her türlü bilgi ve mesaj gizli olarak değerlendirilmeyecek ve hiçbir mülkiyet hakkı ile korunmayacaktır. Aktarılan ve gönderilen her konu, ES Eğitim Danışmanlık ve üyeleri tarafından, özellikle çoğaltma, açıklama, aktarma, yayınlama ve dağıtım da dahil olmak üzere her türlü amaç için kullanılabilir. Bununla birlikte, ES Eğitim Danışmanlık, siteye kullanıcı tarafından gönderilen mesajlarda geçen her türlü fikir, düşünce, metot veya teknikle birlikte, ilgili bilginin geliştirmede, üretimde ve ürünlerin pazarlanmasında özgürce kullanma hakkına sahiptir.

Site içerisinde kullanılan kişi ve mekan resimleri ya ES Eğitim Danışmanlık'a aittir ya da izin alınarak kullanılmıştır. Bu resimlerin, site metninde veya Genel Şartlarında ifade edildiği şekillerin dışında kullanıcı tarafından veya üçüncü şahıslar tarafından başka amaçlar için kullanımı yasaklanmıştır. Bu resimlerin her türlü izinsiz kullanımı; telif hakları, ticari markalar, özel hayatın korunması, reklamcılık ve iletişim yasalarındaki geçerli yönetmeliklerin ve yasaların ihlaline yol açabilir. Bu site içerisinde kullanılan ticari markalar, amblem ve ayırt edici ifadeler (grup, "Markalar"), ES Eğitim Danışmanlık ve diğer şahıslara ait tescilli veya tescilsiz markalardır.

Bu site içerisinde bahsi geçen hiçbir şey, hangi şekilde olursa olsun, tarafların yazılı izni olmadan marka veya markaların, ister bir lisans, ister herhangi bir hak ile kullanımı, üçüncü şahısları yetkilendirme olarak yorumlanacaktır. Markaların veya site içerisinde verilen bilgilerin Genel Şartların aksine her türlü izinsiz kullanımı tamamıyla yasaklanmıştır. ES Eğitim Danışmanlık, hukuk yolu dahil idaresindeki bütün yasal yöntemleri kullanarak mülkiyet haklarına uyacağını beyan eder.

ES Eğitim Danışmanlık bu siteye bağlı diğer sitelerin tamamını kontrol etmemiştir ve içeriklerinden sorumlu tutulamaz. Kullanıcının bu site üzerinden dış sayfalara veya diğer bütün sitelere erişimi sadece kendi sorumluluğundadır.

ES Eğitim Danışmanlık mevcut Genel Şartları her zaman değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Bu değişiklik ve güncellemelere, mevcut Genel Şartların kontrol edilmesi için düzenli olarak başvurulacağı için kullanıcı, uyum göstereceği bu değişiklik ve güncellemeleri kabul edecektir.

Son Güncelleme Tarihi: 18.07.2022

YKS Tercih Robotu
YKS Hızlı Tercih
KPSS Tercih Robotu