Gizlilik Bildirimi

ES Eğitim Danışmanlık, gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Sitemizdeki çoğu sayfayı hakkınızda hiçbir bilgi vermeden ziyaret edebilirsiniz. Ancak zaman zaman istediğiniz hizmetleri verebilmemiz için bazı bilgiler gerekebilir ve bu gizlilik bildiriminde bu türden durumlarda veri toplama ve veri kullanımı açıklanmaktadır. Bu gizlilik bildirimi, yalnızca www.tercihrobotu.com için geçerli olup diğer çevrimiçi veya çevrimdışı ES Eğitim Danışmanlık siteleri, ürünleri ve hizmetleri için geçerli değildir. Lütfen www.tercihrobotu.com gizlilik bildiriminin tamamını okuyun.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sizi kişisel olarak tanımlayan ve sizinle bağlantı kurmamıza olanak tanıyan bilgilere (kişisel bilgiler) ihtiyaç duyduğumuzda bunu size soracağız. www.tercihrobotu.com tarafından toplanan kişisel bilgiler genelde e-posta adresi ve isim-soyad bilgileriyle sınırlıdır ancak istediğiniz bir hizmeti sağlamak için gerektiğinde başka bilgileri de içerebilir.

ES Eğitim Danışmanlık, müşterilerimizin www.tercihrobotu.com sitesi içinde hangi sayfaları ziyaret ettiği hakkında da bilgi toplar. Bu site ziyaret verileri benzersiz bir Kimlik numarasıyla tanımlanır ve kullanıcı aşağıda belirtildiği şekilde onay vermedikçe kişisel bilgilere hiçbir zaman ilişkilendirilmez.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla kullanırız:

  • Sitemizin gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak için.
  • Size en çok gerekli olan içeriği oluşturmak ve yayımlamak üzere yararlanmak için.
  • Uygun olduğu ölçüde sitemizin giriş sınırlaması olan bölümlerine erişim hakkı tanımak için.

Araştırma amacıyla site ziyaret bilgilerini anonim demografik bilgilerle birleştirebilir ve bu bilgiler toplamını daha yararlı içerik sağlamak için kullanabiliriz.www.tercihrobotu.com sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için sizden onay alarak site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz. İzin vermemeniz halinde, size kişiselleştirilmiş hizmet vermeyiz ve kişisel bilgilerinizle site ziyaret bilgilerinizi birleştirmeyiz.

ES Eğitim Danışmanlık, kişisel bilgilerinizi, yasalar gereği açıklaması istendiğinde veya iyi niyetle, aşağıdakileri yapmak için bu bilgileri açıklamanın gerekli olduğu sonucuna vardığında: (a) yasal emirlere uymak veya ES Eğitim Danışmanlık'a veya siteye tebliğ edilen yasal süreçlere uygun davranmak; (b) ES Eğitim Danışmanlık veya ES Eğitim Danışmanlık sitesi mülkiyet haklarını korumak ve savunmak veya (c) acil durumlarda ES Eğitim Danışmanlık, çalışanlarının, ES Eğitim Danışmanlık ürünü ya da hizmetleri kullanıcılarının veya kamuoyu bileşenlerinin güvenliğini korumak.

Bilgileriniz ES Eğitim Danışmanlık kuruluşunda saklanabilir ve işlenebilir ve bu siteyi kullanmakla bu türden bir bilgi aktarımını onaylamış sayılırsınız.

Kişisel Bilgilerinizin Denetimi

Kayıt olduğunuzda veya başka biçimlerde bize kişisel bilgi verdiğinizde www.tercihrobotu.com bu bilgileri, yukarıda listelenen sınırlı istisnalar dışında, izniniz olmadan üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır. Bu bilgiler yalnızca yukarıda belirtilen amaçlarla kullanılacaktır.

Kaydolma işlemi, www.tercihrobotu.com'un sizinle iletişim kurmasını isteyip istemediğinizi ya da hangi yöntemle iletişim kurmasını istediğinizi bize söyleme olanağı da tanır.

Bu Bildirimde Değişiklikler

www.tercihrobotu.com arada sırada bu gizlilik bildirimini güncelleştirecektir. Bunu yaptığımızda, gizlilik bildiriminin başında yer alan "son güncelleştirme tarihi" de değiştirilecektir. ES Eğitim Danışmanlık, bu bildirimdeki maddi değişiklikleri, Web sitesine fark edilebilir bir duyuru koyarak bildirecektir.

İletişim Bilgileri

ES Eğitim Danışmanlık, bu gizlilik bildirimiyle ilgili yorumlarınızı almaktan memnun olacaktır; lütfen bizimle info@esegitim.com e-posta adresinden bağlantı kurun.

Son Güncelleme Tarihi: 28.07.2021

YKS Tercih Robotu
YKS Hızlı Tercih
KPSS Tercih Robotu