Uniyurt Nedir

Uniyurt Nedir

Uniyurt 2010 yılında; üniversiteli gençlerin günümüz çağının etkileriyle değişen beklentilerini karşılayan, konforlu, temiz ve en önemlisi güvenli akademik yerleşkeler oluşturmak düşüncesiyle yola çıktı.
23.07.2019 Salı | Güncellenme: 23.07.2019 Salı 10:01

Uniyurt yetkilisi, Afyon, Sakarya, İzmir ve Zonguldak illerinde verdikleri mevzuata uygun ve kaliteli yurt hizmetleri ile sektörde lider konumda olduklarını belirterek, aşağıdaki özelliklere sahip olduklarını açıkladı:

             ·         “Binalarımız yürürlükte bulunan tüm deprem ve diğer yönetmeliklere uygun şekilde inşa edilmiş olup, yangın önleme ve ihbar sistemlerinde uluslararası standartlara sahiptir.

·         Tesislerimizin ve öğrencilerimizin güvenliği 7/24 kamera sistemi ve uzman güvenlik ekibi ile takip ediliyor. Ayrıca yerleşkemizin Üniversite kampüsü içerisinde yer alması tesisin güvenliğini bir kat daha artırıyor.

·         Yerleşkelerimizde; kesintisiz internet, sosyal yasam alanları, spor kompleksleri ve alışveriş imkânları ile öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

·         Her gün farklılaşan menülerle ve sektörün lider markaları eliyle, öğrencilerimize, kaliteli yemek imkanı sunuyoruz.

·         Hem fakülte eğitim binalarına, hem de şehir merkezine ve sosyal hayatın yoğun olduğu diğer noktalara düzenli ücretsiz ulaşım sağlıyoruz.

·         Ayrıca; kariyer seminerleri, spor ve sanat faaliyetleri, şehir gezileri ve sosyal sorumluluk projeleri organize ederek kendilerine Üniyurtlu olmanın farkını hissettiriyoruz."

YKS Tercih Robotu
KPSS Tercih Robotu