Tercih Robotu Son Kılavuza Göre Güncellendi

Tercih Robotu Son Kılavuza Göre Güncellendi

Üniversite adaylarının "Tercih Adresi" ÖSYM'nin açıkladığı son kılavuzu göre güncellendi.
29.07.2020 Çarşamba | Güncellenme: 29.07.2020 Çarşamba 00:14

Üniversite adaylarının "Tercih Adresi"  Tercih Robotu, ÖSYM'nin açıkladığı son kılavuza göre güncellendi. Tercih bildirim süresi 6-14 Ağustos olarak açıklandı. Kısa bir süre gibi görünüyor. O nedenle araştırmalarınızı önceden yapmanızda yarar var. Yerleştirme sonuçlarının ise Ağustos ayının sonunda açıklanması planlanıyor.

Tercih Robotu sitemiz, tercih döneminde, 1 milyon 10 bin den fazla ziyaretçi, 10 milyon 8725 binden fazla sayfa görüntülemesiyle yine bir rekora imza attı. http://www.facebook.com/TercihRobotu.com.tr facebook sayfamızdan da 502 bin 275 adaya ulaştık. Tercihlerinizde en doğru üniversiteyi ve mesleği seçebilmeniz amacıyla hazırladığımız Tercih Robotu, 2020 yılında da hizmetinizde.

Tercih Robotu, üniversite adaylarının tercih dönemindeki en büyük yardımcısıdır. Hiçbir ücret ödemeden robot özelliğiyle tercih yapmanızı sağlayan ve 21 senedir güvenle kullanılan Tercih Robotu sizlere, tercih öncesi üniversiteleri ayrıntılı olarak tanıma olanağı sunar. Tercih döneminde elde ettiğiniz puanlar ve başarı sıralarınıza göre yerleşebileceğiniz üniversitelerin bölüm ve programlarını, en son yerleşen adayın bilgilerini, bölümlerin koşullarını, ücretlerini, lisans ve önlisans programları hakkındaki bilgileri listeler. Tüm yasal haklarıyla ES Eğitim Danışmanlık'a ait bir marka olduğu Yargıtay tarafından da onaylanan ve tercih döneminde YÖK Atlas ve ÖSYM'den sonra Türkiye'nin en çok ziyaret edilme rekoruna sahip Tercih Robotu'ndan siz de yararlanın geleceğinizin tercihini yapın.

YKS Tercih Robotu
KPSS Tercih Robotu