Tercih Robotu 18 Temmuz Kılavuzu'na Göre Güncellendi

Tercih Robotu 18 Temmuz Kılavuzu'na Göre Güncellendi

Üniversite adaylarının "Tercih Adresi" 2018 yılında da Tercih Robotu oldu. 2019 yılı için de adayların yanındayız ve sistemimiz ÖSYM'nin 18 Temmuz'da açıkladığı son kılavuza göre güncellendi.
18.07.2019 Perşembe | Güncellenme: 19.07.2019 Cuma 00:18

Üniversite adaylarının "Tercih Adresi"  Tercih Robotu, ÖSYM'nin 18 Temmuz'da açıkladığı son kılavuza göre güncellendi. ÖSYM sınav sonuçlarını açıkladı. Sonuçların yüzünüzü güldürmüş olmasını diliyoruz. Tercih bildirim süresi 23-29 Temmuz olarak açıklandı. Kısa bir süre gibi görünüyor. O nedenle araştırmalarınızı önceden yapmanızda yarar var. Yerleştirme sonuçlarının ise Ağustos ayında Kurban Bayramı'ndan önce açıklanması planlanıyor.

Tercih Robotu sitemiz, tercih döneminde, 1 milyon 10 bin den fazla ziyaretçi, 10 milyon 8725 binden fazla sayfa görüntülemesiyle yine bir rekora imza attı. http://www.facebook.com/TercihRobotu.com.tr facebook sayfamızdan da 502 bin 275 adaya ulaştık. Tercihlerinizde en doğru üniversiteyi ve mesleği seçebilmeniz amacıyla hazırladığımız Tercih Robotu, 2019 yılında da hizmetinizde.

Tercih Robotu, üniversite adaylarının tercih dönemindeki en büyük yardımcısıdır. Hiçbir ücret ödemeden robot özelliğiyle tercih yapmanızı sağlayan ve 20 senedir güvenle kullanılan Tercih Robotu sizlere, tercih öncesi üniversiteleri ayrıntılı olarak tanıma olanağı sunar. Tercih döneminde elde ettiğiniz puanlar ve başarı sıralarınıza göre yerleşebileceğiniz üniversitelerin bölüm ve programlarını, en son yerleşen adayın bilgilerini, bölümlerin koşullarını, ücretlerini, lisans ve önlisans programları hakkındaki bilgileri listeler. Tüm yasal haklarıyla ES Eğitim Danışmanlık'a ait bir marka olduğu Yargıtay tarafından da onaylanan ve tercih döneminde ÖSYM'den sonra Türkiye'nin en çok ziyaret edilme rekoruna sahip Tercih Robotu'ndan siz de yararlanın geleceğinizin tercihini yapın.

YKS Tercih Robotu
KPSS Tercih Robotu