Tercih Robotu 5 Ağustos Kılavuzuna Göre Güncellendi

Tercih Robotu 5 Ağustos Kılavuzuna Göre Güncellendi

Tercih Robotu ÖSYM'nin açıkladığı 5 Ağustos tarihli kılavuza göre güncellendi.
05.08.2021 Perşembe | Güncellenme: 05.08.2021 Perşembe 14:32

Sevgili üniversite adayları, Tercih Robotu 2021 tercihleri için açıklanan ÖSYM'nin açıkladığı 5 Ağustos tarihli kılavuza göre güncellendi.

Tercih bildirim süreci bugün başladı. 20 Ağustos gece yarısı sona erecek. 24 tercih hakkınız var. Tercihlerinizi belirlerken isteklerinizi mutlaka dikkate alın. Sıram, puanım tutuyor diye istemediğiniz bölümleri yazmayın.

Tercih Robotu ekibi olarak, bu yıl yapacağınız tercihleriniz için en güncel verilerle yanınızda olacağız.

Üniversite adaylarının "Tercih Adresi"  Tercih Robotu, 2021 yılında da hizmetinizde.

Tercih Robotu sitemiz, tercih döneminde, 1 milyon dan fazla ziyaretçi, 10 milyon 900 binden fazla sayfa görüntülemesiyle yine bir rekora imza attı. http://www.facebook.com/TercihRobotu.com.tr facebook sayfamızdan da 502 bin adaya ulaştık. Tercihlerinizde en doğru üniversiteyi ve mesleği seçebilmeniz amacıyla hazırladığımız Tercih Robotu, 2021 yılında da hizmetinizde.

Tercih Robotu, üniversite adaylarının tercih dönemindeki en büyük yardımcısıdır. Hiçbir ücret ödemeden robot özelliğiyle tercih yapmanızı sağlayan ve 21 senedir güvenle kullanılan Tercih Robotu sizlere, tercih öncesi üniversiteleri ayrıntılı olarak tanıma olanağı sunar. Tercih döneminde elde ettiğiniz puanlar ve başarı sıralarınıza göre yerleşebileceğiniz üniversitelerin bölüm ve programlarını, en son yerleşen adayın bilgilerini, bölümlerin koşullarını, ücretlerini, lisans ve önlisans programları hakkındaki bilgileri listeler. Tüm yasal haklarıyla ES Eğitim Danışmanlık'a ait bir marka olduğu Yargıtay tarafından da onaylanan ve tercih döneminde YÖK Atlas ve ÖSYM'den sonra Türkiye'nin en çok ziyaret edilme rekoruna sahip Tercih Robotu'ndan siz de yararlanın geleceğinizin tercihini yapın.

YKS Tercih Robotu
KPSS Tercih Robotu